• zdjęcie

Zapytanie

 Zapytanie w sprawie wyboru dostawców książek dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sieradzu w 2021 roku, Sieradz, dn. 8.01.2021 r. 

W celu zapewnienia systematycznego dopływu nowości wydawniczych do zbiorów  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sieradzu oraz jak najbardziej celowego i racjonalnego gospodarowania środkami zarezerwowanymi w budżecie Biblioteki na zakup książek, prosimy o przedstawienie oferty współpracy handlowej w 2021 roku.  W ofercie (w formie pisemnej  - list tradycyjny, papierowy  lub e-mail) prosimy o dokładne podanie swych danych adresowych (także telefonu i adresu elektronicznego) oraz proponowanych warunków współpracy (rodzaj proponowanych nowości wydawniczych, wysokość rabatu na nowości, wysokość rabatu na książki wydane w latach ubiegłych, możliwości zapoznania się  z oferowanymi nowościami, możliwości realizacji zamówień przez Internet, sposób dostarczenia towaru, warunki płatności).

 Na oferty oczekujemy do 20 stycznia 2021 r., po tym terminie dokonamy wyboru najkorzystniejszych ofert i powiadomimy oferentów o wynikach.

Szczegóły odnośnie danych ze specyfikacji zamówienia poniżej.

Strefa banerowa